Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
fuck
Fufuck + Thecoracje!And this is how it feels when I ignore the words you spoke to me.


fuck

Co ja mam z tym zrobić? hym? Co odpisać? Coś muszę. Nie chciałam tego robić teraz,a może chciałam? fuck. Po co wysłał to do mojej mamy? żeby się podlizac? Jakaś część mnie uważa, że zrobił, to by się `przydobrzyć`,a  my do takiego stopnia dobre, że nie kazałybyśmy mu juz płacić alimentów. Nie pomogło przez 'grożenie' pomoże przez fałszywą 'dobroć'? Nie rozumiem. Nie wiem. A może chce się zmienić.? Może to ta modlitwa, którą kiedyś kierowałam w tym kierunku dopiero teraz pomogła?
-Dlaczego się do mnie wcześniej nie kontaktowałeś?
-żona nie chciała.

Co to jest kurwa za wytłumaczenie. ?he?
Czemu nie robiłeś tego, dopóki nie miałeś żony? Co?! Wtedy byłeś głupi.? jeśli wtedy taki byłeś, to teraz nie zmądrzałeś.Nie chcę z nim w suemie rozmawiać, żeby nie myślała, że całe życie (15 lat) czekałam tylko na to, żeby raczył się ze mną skontaktować. fakt. Myślałam o nim, ale rzadko. częściej o tym, że cieszę się, że jestem  w połowie niemką, bo polski nie lubię. Wtedy miał mnie w dupie. Dlaczego ja teraz nie mam mieś jego? Jak żabie o tym powiedziałam, to mówiła, że było odpisać, żeby spierdalał. Tak miała rację. dlaczego nie odpisałam? Byłam zła. Napisał wie guts. Nie odpisałam. Gdy na następny dzień zobaczyłam że jest on-line. Chciałam żeby widział. Żeby widział, że jestem ale nie odpisuje. że. Nie chce.  a potem napisał do mnie na czacie. Ale z jakiegoś powodu nie chciałam się rozłączać. Uważałam, że to byłoby chamskie. Pisaliśmy godzinę. Pytał, jak w szkole, czy mam chłopaka, cze jestem szczęsliwa.Jestem. a ty? Tak, bo mam z tobą kontakt. Kurwa! to już dwa lata, kiedy mam do ciebie emaila, i zacząłam z tobą pisać. Ile napisałeś 4-5wiadomości za ten czaS?! na facebooku zaprosiłam cie jakieś 2 miesiące. Myślałam że nawet nie przyjmiesz. przyjąłeś. i co z tego? Dopiero Ci się teraz zebrało?
poniżej mail.

Hi [imie],


it was very nice to had a chat with you at facebook on Monday night 8.nov.2010. I’m really glad and happy to meet you on the internet. I’m been thinking of you and your mum. It was very nice for me, to talk with you for 1 hour on Monday night and I had a little bit time to know you. 


I hope you and Agniezka are well. I would like to see you.  I do not know, whether Agniezka want to see me, whether you want to….


I would like to come, but I can wait….maybe there is one time “A Happy End” with us….


I believe you mum is still very beautiful…


Lovely greetings, talk to me, please

I co kurwa, na takie coś odpisać? Może i mam 4 z angielskiego, ale to niczego nie zmienia. Nie umiem ładnie napisać. Nie chcę się znowu błaźnić, tak jak wtedy na czacie.
Przecież ostatnia jego wiadomość na emaila przyszła rok temu. Która była chamska. I nagle, w 12 miesięcy się zmienił.

Do matki(jak pisałam to samo wysłał. o swoim powiedziałm dopiero gdy do niej to samo wysłał, zgodnie z nagłówkiem(hi moje imie)

-Odpisz
-co?
-że tez jest ci miło, albo że ci nie jest, albo chciało ci się rzygać.

Pewnie według jej njalepsza jest 3 odpowiedź. Przez te lata, nie miał kto jej pomóc  w  wychowaniu mnie. I teraz nagle... I ta wiadomośc sprzed roku. która można powiedziec brzmiała tak' Jeśli oniżysz alimenty o połowe ok, to będę dobrym 'tatusiem' (tj. będziemy z l (mną) yurzymywac kontakt. Jeśli nie. przyjade do polski i się będę sądzić, że za dużo ode mnie kasy chcesz.. Jakoś nie przyjechał. a pieniądze są naprawdę śmieszne. On myśli że w polsce, za 10 zł miesiecznie da się wyżyć...

Czuję, że kłamałam. Gdy na chacie pisałam, że nie byłaby zła, gdybyś przyjechał.

Wiem, że jarek by mi pomógł. On jedyny mnie rozumie. Pomógł by odpisać, co i ładnie(ma 6 z angielskiego) Ostatnio nie było czasu by z nim porozmawiać. Mieszka jakieś 2o km stąd. Nie wiem nawet gdzie. ?Nie ma telefonu. Szansa że się z nim najwcześniej zobacze? poniedziałek. w sql.

Może michał... by mi pomógł. Ale z nim wstydzę się pogadać. chociaż jemu jedynemu powidziałam o blogu, nie o tym na ej-no.blog4u.pl

Co zrobić mam? fuck.14:27:39 11/11/2010 [Powrót] Komentuj


A czego tak naprawdę Ty byś chciała?

Kurde, a on swojego rozumu nie ma, ze mu żona nie pozwalała? I teraz nagle pozwala, taka dobra macocha, tak? Brawo.
Rozumiem, że chodzi mu tylko o te alimenty? Jeśli Ty masz takie same odczucia, to miej go gdzieś i możesz mu nawet nie odpisać. Albo napisać to, co Ci mówiła matka. Że rzygać Ci się chce. Ale tylko wtedy, jeśli naprawdę tak jest. Jeśli nie... Napisz mu po prostu to, co myślisz. Nawet po polsku. Niech się nauczy Twojego języka, jesli chce być takim dobrym tatusiem.
kłapouch 20:45:34 11/11/2010
http://klapouszek.blog4u.pl/ IP: zalogowany